تبلیغات
به «خوات آنلاین» انجمن وبلاگ نویسان جوان خوات خوش آمدید.جهت دسترسی آسان وسریع به مطالب وبلاگ،لطفابه موضوعات مطالب مراجعه نمایید.در صورت گفتگوی آنلاین با مدیر *خوات آنلاین* از ابزارکی که درکنار صفحه و درسمت راست گذاشته شده استفاده نمایید... امید است که بانظرات سازنده تان مارا درجهت بهتر شدن وبلاگ یاری نمایید...... سربلند وپیروز باشید خوات آنلاین

خوات آنلاین
انجمن وبلاگ نویسان جوان خوات 
نظر سنجی
هدفمند کردن یارانه ها در زندگی مهاجرین افغانستان در ایران


لینک های مفید

خوات آنلاینخوات دانلود


برچی کده


روزنه امید

ناآشنایان دل آشناوب نوشت حسین بخش رمضانی


خوات معاصر
چت باکس


دیدن سایت

برای مشاهده کانال خوات آنلاین کلیک کنید

خوات دانلود

کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان

پایگاه شخصی دکترمحمدشفق خواتی

وبسایت فرهاد اکبر

روزنامه آسیا تایمز

شبکه اطلاع رسانی افغانستان

خانه ثمر،خانه دانشجویان وفرهنگیان افغانستان

وبسایت هواداران طاهر خاوری

مجمع فرهنگی نور

وبنوشت محمدرضا محمدی

هموطنان عزیز:
بیستمین سالگرد شهادت شهید راه عدالت و آزادی، مزاری بزرگ را به شما و به تمامی راست قامتان راه آزادی تسلیت عرض میکنیم.

استاد شهید عبدالعلی مزاری مجاهدی بود نستوه ،رهبری بود خردمند ،فرماندهی بوددلیرومبارز؛او ازهمان آوان جوانی به خاطر خدمات صادقانه به مردمش برای دفاع از حقوق مظلومان وستمدیده گان افغانستان درجاده ای دشوار مبارزه گام نهاد وباسپردن تهعد به ملت ومیهن بلاکشیده وارزشهایی عقیدتی جامعه با عشق بیکران به باورهای ناب اسلامی وشعارهای برادری وبرابری درصفوف جهاد ایستادگی کرد .

با فرارسیدن 22 حوت، بخش عظیمی از مردم آزاد اندیش و عدالت طلب ما، در خارج و داخل افغانستان، با خون سرخ شهید مزاری و خط عدالتخواهانه او، تجدید میثاق می کنند.

اینک درآستانه بیستمین سالگرد شهادت شهید مزاری قرارداریم وتکرار همه ساله 22 حوت، در واقع تکرار و تجدید میثاق با آرمانهای بزرگی است که سالهای متمادی، بی آنکه مجال تبارز یابد، در سینه انسانهای تحت ستم تراکم کرده بود و سر انجام از حنجره مزاری فریاد شد. بنا براین تجلیل از مزاری فقط تجلیل از یک شهید نیست؛ تجلیل از یک رهبر سیاسی هم نیست؛ بلکه تجلیل از مزاری، تجلیل از عدالت، تجلیل از برادری و تجلیل از ایده ، آرمان وانسانی ساختن سیاست است.

شهید مزاری به عنوان یک عالم دینی و پیشوای بزرگ سیاسی شایسته ترین سیما و الگوی ماندگار در تاریخ اجتماعی و زندگی سیاسی مردم ما است،ا و نمادی است از پاکی ،مردم دوستی و عدالت خواهی لذا برای همیشه در حیات فرهنگی،دینی،اجتماعی مردم افغانستان حضور یافته و جاوید ان گردیده است .

اینک بعد ازبیست سال از شهادتش هنوز هم نام و یاد مزاری بزرگ برای هر عدالت خواه ازاده، افتخار افرین است.لذا و ظیفه ما در قبال جریان عدالت خواهی،مهم و حساس گردیده، بنأ تکلیف تاریخی حکم می نماید تا با اگاهی و همیاری در پرتوی افکار پر افتخار شهید مزاری و در محدوده توان خود نسبت به سر نوشت و ساختن آینده مردم خود سهم سزا وارتری که زیبنده یک ملت زنده است، قبول و تعهد نمائیم.

[http://www.aparat.com/v/9cINu]

انجمن وبلاگ نویسان جوان خوات یکبار دیگر بیستمین سالگرد شهادت ؛شهید عبدالعلی مزاری (رح)را برای تمام مردم افغانستان تسلیت عرض مینماید .

روحش شاد ویادش گرامی باد.
طبقه بندی: مناسبت ها،
برچسب ها: شهیدمزاری، سالگردشهیدمزاری، بیستمین سالگردشهیدمزاری،
[ پنجشنبه 14 اسفند 1393 ] [ 08:56 ق.ظ ] [ عبدالرزاق محمدی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

همگی باهم برای افغانستانی آباد،آزادومستقل تلاش کنیم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
این صفحه را به اشتراک بگذارید تماس با ما
شهر مجازی قرآن كریم خطاطی نستعلیق آنلاین

دانلود آهنگ جدید
Online User